דוכן אוכל היא חברה המתמחה באירועים פרטיים ואירועי חברות עם דגש גדול על צוות מקצועי ושירותי, אשר יעניק לכם חוויה ייחודית של טעמים ומראות, עם דגש מיוחד על איכות וטריות ללא פשרות ומיטב חומרי הגלם.

"דוכן אוכל" מספקת דוכני קונספט מעוצבים ומתוכננים עד לפרט הקטן ביותר, לאירועי חברה השקות ואירועים פרטיים. 

את חווית "דוכן אוכל" באירוע שלכם נבנה יחד אתכם בליווי שף קונדיטור ליעד אלימלך, אשר ילווה אתכם צעד אחרי צעד, החל מבחירת הדוכנים המתאימים לכם ועד לטעמים ולתוספות שבכל מנה, כדי שנגיע יחד לאירוע בלתי נשכח.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטופס ליצירת קשר

או בטלפון 050-5629014

קייטרינג רימון הינה חברה מובילה בתחום דוכני המזון ופועלת מעל שתים עשרה שנים בכל אירועי הענק המתקיימים בארץ מדן ועד אילת.

 

בין אם מדובר בימי הסטודנט באוניברסיטאות השונות או בפסטיבלי אוכל שונים כמו "טעם העיר תל אביב", כפר האירוויזיון, חוצות היוצר בירושלים או פסטיבל מחולות כרמיאל ועוד, לבין ניהול ותפעול דוכני מזון עבור מתחמי מוזיקה גדולים כגון "לייב פארק" בראשון לציון,  מיני ישראל בלטרון, בית גוברין ובית גבריאל עבור קבוצת זאפה, בריכת הסולטן בירושלים עבור חברת אריאל ובאמפי – קיסריה.

 

אנו ברימון רואים עצמנו חלוצים של חדשנות ופיתוח בכל הקשור לדוכני קונספט של מזון ואנו משקיעים מזמננו ומרצנו בארץ ובחו"ל כדי לפתח ולחדש את התחום.

  בשנים האחרונות הן ייבאנו והן בנינו בעצמנו דוכני "אוטו אוכל", או בשמם הנפוץ יותר פוד טראק הפופולריים מאד באירופה וארצות הברית כדי להעשיר ולהיטיב את חווית הלקוח באירועים. 

לקוחות רבים מבקשים מאתנו להגיע עם דוכני הקונספט שלנו לאירועים פרטיים ואירועי חברות, מה שהוביל להקמת חברת הבת שלנו "דוכן אוכל".

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
צור קשר

דוכן אוכל נ.ל. בע"מ