top of page
חיפוש
  • Galyam

משחקי השף: אוטו אוכל אבל לא בשביל רייטינג

מה הסיכוי שצפיתם בתוכנית הטלוויזיה משחקי השף אוטו אוכל אבל לא הייתם אף פעם באירוע עם אוטו אוכל אמיתי? גם בתוכניות ריאליטי יש דברים הקורים במציאות אך לא הייתם רוצים להכיר ולהרגיש באמת מה זה אוטו אוכל? דמיינו לעצמכם "יום פתוח" לראות דוכן אוכל אמיתי לאירוע הקרוב שלכם. המשיכו לקרוא וללמוד על המטבח הקולינרי הנייד שמבטיח אוכל טרי וטעים לכל סוג של אירוע - 


למי לא כל כך מכיר את התוכנית משחקי השף, התוכנית שודרה במסגרת שידורי רשת בערוץ 2, מ-9 במרץ 2017 ועד 6 במאי 2017. מ-19. לאחר מכן שודרה כבר ברשת 13 (כי הבחרות הופרטו) בנובמבר 2023 ועד 30 בדצמבר 2023.


בעקבות מלחמת חרבות ברזל, שודרה במהדורה מיוחדת תחת השם "אוטו אוכל - צו 8", בהנחיית אסף גרניט ורותי רוסו.


5 פרקים שבהם אסף גרניט ורותי רוסו יצאו לבשל ולהכין אוכל בצורה הכי אותנטית ואנושית לעם ישראל; בכל פרק ביקרו במקום אחר ופגשו אנשים שנפגעו מפעולות האיבה ב-7 אוקטובר, כל אחד מזווית אחרת. והנה עם אוכל טוב וחם, הגיעו לשיחות פתוחות ורגישות ואפילו טיפה שכחו את הצרות לכמה רגעים -  


  • אוטו אוכל - צו 8 VOD | פרק 1: כפר עזה

אסף ורותי הגיעו לקיבוץ שפיים כדי לפגוש את הצעירים של כפר עזה שפונו לשם.


  • אוטו אוכל - צו 8 VOD | פרק 2: נחל עוז

אסף ורותי הגיעו לקיבוץ משמר העמק כדי לפגוש את קהילת נחל עוז שפונתה לשם.


  • אוטו אוכל - צו 8 VOD | פרק 3: מתנדבי מד"א

אסף ורותי הגיעו לפגוש ולבשל לגיבורים של מד"א.


  • אוטו אוכל - צו 8 VOD | פרק 4: שוטרי הדרום

אסף ורותי הגיעו לפגוש ולבשל לשוטרי הדרום האמיצים.


  • אוטו אוכל - צו 8 VOD | פרק 5: התיכוניסטים מהעוטף

אסף ורותי הגיעו לפגוש ולבשל לבני הנוער המפונים מהעוטף.


הסדרה באמת מראה עד כמה לאוכל טוב יש סגולות ריפוי. ועד כמה כולנו בני אדם עם רגשות שיכולים להכיל, להקשיב ולהתרגש אחד מהשנייה.


אולי לא ידעתם, לנו בדוכן אוכל, יש עשרות סוגים שונים של אוטו אוכל הניתנים גם למיתוג בהתאמה אישית לכל סוג אירוע. ולתפריט אוכל שלנו יש מאות אפשרויות שאספנו, הכנו ודייקנו מסביב לעולם הקולינרי.


מה שראיתם בתוכנית זה עוד לא שוס כי תוכלו לבחור מתוך קטלוג של עשרות אוטו אוכל של דוכן אוכל נ.ל. בע"מ לכל סוג וגודל אירוע. החל מאירוע משפחתי קטן ופשוט עם כמה מאות אורחים, אירוע קבוע כמו האפי האוור של חברה עם 50 עובדים, ועד לאירוע יוקרה בכנס מקצועי שקורה אחת לשנה למטרת יחסי ציבור וקידום מכירות של ארגון גדול המארח עשרות אלפי מבקרים וחייב להשאיר רושם על המבקרים.


הסטנדרטים ורמות האיבזור והגימור של דוכני אוכל נהיו מ ט ו ר פ י ם! הציוד המוסדי סופר מקצועי, מערכות האוורור והניקיון הופכות אותו לסטרילי ונקי ברמות גבוהות ומערכות הקירור שומרות על טריות המזון וחומרי הגלם.


דוכן אוכל מעוצב כך שיהיה קל לניקוי, לתחזוקה, להכנה של אוכל ולתת שירות טוב ומהיר לאורחים. דוכני האוכל שלנו הם ברמה מעל כולם כי כולם ללא יוצא מן הכלל, נבנו בהתאם לתקנות משרד הבריאות והתברואה ואף יותר מזה, כולל שימוש ביועצים חיצוניים על מנת ליצור סטנדרט חדש של טריות המזון ורמת הניקיון ולקלות שבשמירה עליו.


צוות העובדים שלנו הם אנשים מסודרים, אסתטיים ושירותיים כך שדוכני האוכל שלנו הם בהחלט ברמת פרימיום שאין למצוא במקום אחר בארץ.

לא פעם, סלבריטאים ודמויות ציבוריות החמיאו לנו על הפעילות שלנו באירועים.

משחקי השף אוטו אוכל VIP

התכנית "אוטו אוכל VIP", שודרה ב-21 לינואר 2024 ועורכת מדי פרק סיורים קולינריים ברחבי הארץ כדי ללמד מתכון ייחודי את הצופים בבית ואת ששת הזוגות המפורסמים בתוכנית.


ההבדל העיקרי שהסלבריטאים שמשתתפים בתוכנית מקבלים פוד טארק משלהם, מאובזר ומצוייד היטב כך שיתחילו להכין את המנה במהירות. כולם ממש נהנו להכין מנות חמות באוטו אוכל.

אוטו אוכל 

התוכנית משחקי השף אוטו אוכל הראתה במבט חטוף וקצר מהם דוכני אוכל ולמה יש ביקוש גדול אליהם בשנים האחרונות.

אוטו אוכל זו לא מרכב מתכת עם מדבקה ממותגת וזהו. אתם תקבלו דוכן אוכל שהוא מטבח מקצועי לכל דבר. המנות יוצאות מהפס במהירות רבה אף יותר ממסעדות גדולות ומוצלחות. דרגת החום ורמת ההכנה של המנות באיכות גבוהה מאוד. 

ברור שהעיצוב החיצוני מושך את העין או דווקא מוטמע בתוך העיצוב הכללי של האירוע ומספר סיפור לאורחים. אפילו ביציאה מהאירוע, תעברו דרך בר קפה לאירועים שבו הצוות יכין לאורחים אספרסו ארוך או מקיאטו כדי לעורר ולהקל עליהם לקראת הנהיגה הביתה.


דוכן אוכל זה משהו שאתם חייבים לראות ולחוות בעצמכם. אין ספק שאתם תתאהבו בדוכני האלו ותרצו אחד כזה באירוע הקרוב אצלכם.


אחרי שצפיתם בתוכנית הטלוויזיה "משחקי השף אוטו אוכל", אנו מזמינים אתכם לבוא ולראות בעצמכם את דוכני האוכל שלנו, לפגוש בצוות המקצועי שלנו ולהתאים את תפריטי האוכל לאירוע שלכם.


2 צפיות0 תגובות

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page