top of page

קייטרינג ללא גלוטן

בחירת תפריט מחברת קייטרינג ללא גלוטן

הרכבת תפריט עבור אירוע היא מהמשימות הכיפיות ביותר שעל המארגנים לבצע, כאשר בחירת הכיבוד היא ללא ספק מאתגרת ולכן יש לעשות זאת בתשומת לב מיוחדת. עליכם לזכור כי לעיתים ישנם אתגרים קולינריים מיוחדים כמו רגישות לגלוטן בקרב חלק מן האורחים, אשר בזכות הזמנת קייטרינג מחברה מצוינת – ניתן לצלוח אותם בקלות. כיבוד שאינו כולל מוצרים עם גלוטן יכול להיות עשיר בטעמים, מגוון בסוגי המנות ונאה מבחינה וויזואלית – כאשר האורחים שלכם כלל לא ירגישו בחוסר מסוים אלא להפך, יתפעלו מעושר ההיצע וממגוון האפשרויות העומדות בפניהם לבחירה.

התאמת התפריט עבור מגוון האורחים

בימינו הרגישות לגלוטן ומחלת הצליאק הינם נושאים שעומדים על סדר היום באופן קבוע. אנשים הזקוקים לתזונה ייחודית שאינה כוללת גלוטן, חייבים להישמר ממנו בכדי לא להזיק לבריאותם. אתם, בתור מי שמארח ואחראי על הפקת האירוע כולו, חייבים להעניק לכלל המוזמנים את התחושה שחשבתם עליהם וכי הם אינם מתפשרים על דבר. תפריט של קייטרינג ללא גלוטן המתמחה ביצירת מנות המתאימות לצליאקים, יכול להיות מגוון ומעניין מבחינה קולינרית וכמובן טעים ביותר. כאשר אתם מזמינים מנות מתאימות שכלל האורחים יכולים ליהנות מהן, נוצרת תחושת חמימות ושייכות וכמובן שאורחים שיכולים להרשות לעצמם להתפנק בשפע של מנות – הם אורחים שמחים שגם יכירו לכם תודה עוד הרבה אחרי שהאירוע יסתיים.

הגשת האוכל בדוכנים שבהם מוגשות המנות בצורה של "אוכל רחוב" מסוגנן, הופכת את האווירה באירוע לשמחה וצעירה יותר, כזו המזמינה את כל המשתתפים להשתתף החגיגה הקולינרית המיוחדת שיצרתם במיוחד בשבילם באירוע שלכם.

היכולת לפנק את כל המוזמנים באוכל טעים

גם במסיבת יום הולדת שאליה יגיעו 50 אנשים וגם בחתונה שהגיעו אליה 500 איש, תמיד יימצאו מי שיהיו רגישים למזונות כאלה או אחרים. אנשים עם אלרגיות שונות, מוזמנים שמעדיפים מזון צמחוני או טבעוני – אלו יהיו חלק מבין המשתתפים כמעט בכל אירוע שתהיו חלק ממנו. אם ברצונכם להעניק לאורחים החשובים שלכם תחושה נעימה, הרגשה שחשבו עליהם והם באו לשמוח באמת – תנו להם אפשרות לטעום את הטעמים הטובים של הקייטרינג האיכותי אותו הזמנתם לרגל השמחה. קייטרינג ללא גלוטן ובמיוחד כשמדובר בדוכני מזון ייחודיים בהם מכינים את המנות הללו, מאפשר לאנשים לבחור את המנות שלהם ביתר קלות. דוכני מזון נוספים יכולים לשלב מנות כמו סלטים, עיקריות, בשרים או אוכל טבעוני – הכל בהתאם לרצון שלכם להציע קשת של טעמים ואפשרויות כיבוד באירוע שאותו אתם עורכים.

איך בוחרים חברה המציעה קייטרינג ללא גלוטן?

כמעט לכל חברת קייטרינג ישנן מגוון אופציות לבחירה במסגרת התפריט שלה. אך חשוב להבין כי מלבד מה שכתוב בתפריט, הבישול עצמו הוא שמשנה באמת: הקפידו להזמין כיבוד לאירוע אך ורק מחברה מומחית להכנת מזון ללא גלוטן, שיכולה להעניק לכם שירות מופלא והקפדה על כל פרט ופרט. כאשר אתם מזמינים מחברה שעושה שימוש בחומרי גלם איכותיים, שלא מתפשרת על הטעמים ושמעניקה תחושה טובה החל מהטלפון הראשון – תהיו בטוחים שאתם עומדים לקיים אירוע מוצלח שאנשים לא יפסיקו לדבר עליו.

מעוניינים לקבל את דוכן אוכל באירוע הבא שלכם ? השאירו פרטים ונחזור אליכם

bottom of page