דוכן מתוקים לאירועים

איך דוכן מתוקים יגרום לאירוע להפוך לבלתי נשכח?

כל אירוע שהוא, מוצלח ושמח ככל שיהיה, תמיד מסתיים בסופו של דבר כאשר המנות האחרונות חותמות את הכיבוד שהוגש במהלכו. כאשר אתם מזמינים דוכן מתוקים לאירועים ומפתיעים את האורחים שלכם במנות מתוקות, המוגשות בצורה לא סטנדרטית, אתם מעניקים להם זיכרון ייחודי שילווה אותם גם הרבה אחרי שהאירוע יסתיים.

הקינוחים שעושים את האירוע

אפילו אם בחרתם בקפידה את הרכב המנות שיוגשו במהלך האירוע – זכרו כי האנשים שהגיעו אליו יחכו בעיקר למנה האחרונה. קינוחים יכולים להרים ולהפיל אירוע, ממש כך, לכן יש לשים דגש מיוחד בבחירת קינוחים שיתאימו למגוון רחב עד כמה שניתן של אורחים. כאשר מדובר באירוע בשרי, כמובן שהזמנת דוכן מתוקים צריכה להכיל קינוחי פרווה, אך אין זה אומר שתצטרכו להתפשר על הטעם. להפך – לעיתים קייטרינג המומחה בהגשת כיבוד טבעוני, בנוסף לתפריט הבשרי, יוכל להציע לכם קינוחים מדהימים ללא כל מוצרים מן החי.

אם האוכל באירוע עתיד להיות מבוסס על מוצרי חלב וחומרי גלם מן הטבע כמו ירקות ופירות, אתם יכולים "להתפרע" בשילוב של מנות אחרונות חלביות או פרווה לפי רצונכם, בהתאם להרכב האורחים שלכם, ולהזמין דוכן מתוקים של גלידות למשל. כך או כך, אל תשכחו לנסות ולשלב בין כמה סוגי מנות, המורכבות מחומרי גלם שונים ושיש להן טעמים מגוונים ובעיקר – מרקמים נבדלים זה מזה. באופן כזה, כל אחד מן המוזמנים יוכל למצוא לעצמו קינוח נפלא וטעים במיוחד.

דמיינו את עצמכם שבעים אחרי מנה עיקרית מדהימה, מוכנים לכבוש את הרחבה בריקודים. אחרי ערב של שמחה והוצאת אנרגיה, אין כמו לסיים את האירוע עם משהו מתוק. דוכן מתוקים לאירועים יכול להעניק לאורחים שלכם את אותה "זריקת סוכר" שהם כל כך זקוקים לה בשלב הזה.

איך בוחרים תפריט מחברת קייטרינג?

באירועים גדולים ושמחות משפחתיות כמו חתונה או בר מצווה, מגיעים בדרך כלל מאות אנשים. בחירת התפריט צריכה להיעשות מתוך כוונה לקלוע לטעמם של כל המוזמנים, עניין שייתכן ואתם חושבים שאיננו אפשרי. עם זאת, חברת קייטרינג המנוסה בהכנת כיבוד לאירועים מרובי משתתפים, תציע לכם תפריט מגוון עם שפע של אפשרויות לבחור מתוכו. תוכלו למצוא כיבוד לאוכלי בשר ולצמחונים ואפילו לטבעונים, מנות שמתאימות גם לילדים וגם למבוגרים. הקפידו על שילוב טעמים מעניין ועל הגשה מפתיעה, למשל באמצעות דוכני מזון או אוטו אוכל שיעניק אווירה ייחודית לאירוע וישמח את כל הנוכחים.

מעוניינים לקבל את דוכן אוכל באירוע הבא שלכם ? השאירו פרטים ונחזור אליכם

Email

  • Instagram
  • Facebook

בין לקוחותינו