top of page

דוכני מזון לאירועים

דוכני מזון לאירועים שמחים וטעימים במיוחד

בתור מארגנים של אירוע שעומד להתרחש בקרוב, אתם בוודאי מעוניינים לשמח את האורחים שלכם ולכבד אותם באוכל טעים. האיכות של הכיבוד המוגש באירוע היא חלק מהשמחה עצמה ומהדברים שהופכים את המוזמנים שלכם להיות מרוצים, לכן חשוב להשקיע ולבחור היטב את התפריט המוגש. הזמנת דוכני מזון לאירועים היא דרך נהדרת לגוון הן במנות המוגשות לאורחים והן בדרך ההגשה עצמה – כאשר אנשים רואים מולם כמה וכמה דוכנים, אשר בכל אחד מהם מוגשת מנה אחרת, התחושה היא ייחודית, האווירה היא טרנדית ובוודאי אינה דומה לשום אירוע אחר שאליו הם הוזמנו.

כמה דוכני מזון כדאי להזמין?

כלל אצבע אומר, שככל שיגיעו יותר מוזמנים – כך צריך שיהיה יותר אוכל. אך חשוב להדגיש: לעיתים, עודף של סוגי מזון ובמיוחד כשמדובר בדוכנים, בהם בכל דוכן מכינים מנה אחת בלבד או שתיים לכל היותר, עלול לגרום לבלבול של האורחים. כדאי לבדוק מול חברת הקייטרינג, מהו הגבול העליון של כמות המנות שניתן להכין בכל אחד ואחד מן הדוכנים. תכנון מראש ובאופן מושכל של כמות האוכל הנדרשת, תסייע לכם להבין כמה מנות תידרשו להזמין. כדאי לגוון כאמור, אך לא להפריז ולמעשה להציע למגיעים לאירוע תפריט מושקע ואיכותי, שופע אך "בוטיקי".

אם כבר התחלתם בקונספט של דוכני אוכל באירוע, נסו להמשיך אותו גם באמצעות דוכנים אחרים שמיועדים לפינוק כל המוזמנים לאירוע. בשלב קבלת הפנים למשל, תוכלו להציע לאורחים מזכרת כלשהיא שתלווה אותם באירוע – דוכן לשזירת קישוטי פרחים, לדוגמה, הינו פופולרי מאוד בשנים האחרונות. גם את הקינוחים בחגיגה, ממש כמו את האוכל העיקרי, תוכלו להגיש בדוכנים ייחודיים, כאשר הקדשת דוכן שלם למנה אחרונה אחת, כדוגמת גלידה, תאפשר מתן תשומת לב גדולה לקינוח הזה. בחרו חברה שיכולה להציע את שירותיה גם לאירועים קטנים וגם לגדולים, שתוכלו לסמוך על התפקוד התקין והשוטף ועל אספקת המנות היעילה לאורך כל הערב.

איך בוחרים תפריט של דוכני מזון לאירועים?

לאחר שהחלטתם על כמות הדוכנים שברצונכם להזמין, נושא שמוכרע בין היתר גם על ידי המרחב הפיזי שקיים לצורך הקמת הדוכנים, הגיע הזמן לבחור במדויק את המנות עצמן. נסו "לשחק" בין מרקמים, בין טמפרטורות ובין מזונות שיש צורך לשבת ולאכול אותם ליד שולחן – לצד כאלה שאפשר לסיים בכמה ביסים בעמידה. כאשר האורחים מקבלים כיבוד שיש בו משהו משעשע ו"משחקי" שכזה, הם נהנים יותר והתחושה נעשית חברתית וקרובה יותר. אל תשכחו להתחשב במי מהאורחים שיש לו צרכים ייחודיים בהיבט התזונה, כגון צליאקים הזקוקים למנות שאינן מכילות גלוטן, צמחונים שאינם אוכלים בשר וכן טבעונים שלא יתכבדו משום מנה שיש בה חומרי גלם מן החי. אורחים שיגיעו לאכול מתוך דוכני מזון לאירועים בהם ימצאו מנה נהדרת שמתאימה בדיוק להעדפה הקולינרית שלהם, ירגישו שחשבו עליהם ושכיבדו אותם באופן מיוחד.

דוכן מתוקים וקפה יעניק ייחודיות וטעם לכל אירוע

הקפידו להזמין מנות אחרונות שישאירו טעם ייחודי לאירוע. שימו לב כי כאשר תרצו לגוון באמת את עמדת הקפה, הזמינו גם חלב סויה ומשקאות המבוססים על משקאות אורז ודומיו – כך שקפה "עם חלב" תהיה אופציית הזמנה גם עבור הטבעונים, או הרגישים ללקטוז למשל. כאשר המארחים שמים דגש גם על תפריט הקינוחים והקפה, זה מורגש בקרב המוזמנים אשר מרגישים מרוצים עוד יותר בשל השפע המוגש להם.

מעוניינים לקבל את דוכן אוכל באירוע הבא שלכם ? השאירו פרטים ונחזור אליכם

bottom of page